Premiera zimowisk 2020 już 08 października!

Data:03 październik 2019r., 17:10
Autor:Renata

 

Drodzy, dzielimy się z Wami zapowiedzią oferty zima 2020! Co nowego czeka na was tej zimy?

 • Propozycje dla dzieci w wieku 7-12 lat

  Przede wszystkim zapraszamy was do ośrodka w Halina w Poroninie! Ładne i ciepłe wnętrza, atrakcyjnie położenie, wszystko to umili pobyt naszych najmłodszych uczestników. Sami sprawdźcie LINK

  Kolonia narciarska dla dzieci, które już jeżdżą na nartach oraz kolonia na nartach od podstaw! W tym roku tworzymy dwie grupy, żeby dzieci w pełni mogły skorzystać z nauki jazdy na nartach. Dodatkowo, zależnie od warunków pogodowych oraz możliwości naszych uczestników, zapraszamy was na stoki Małe Ciche, Kotelnicy Białczańskiej oraz Murzasichle!

  Combo zimowiska to absolutna nowość! Ta kolonia zimowa skierowana jest do dzieci, które oczekują różnorodnego programu, zabawy w Minecraft, Lego i aktywnych zajęć zarówno w ciepłym ośrodku, jak i na zewnątrz. Będzie śnieżnie i bajecznie!

  Już 08 października poznacie wszystkie niespodzianki, które dla was szykujemy. Przecież nie możemy od razu zdradzić wszystkiego. ;) 

  Już we wtorek zapraszamy was na stronę www.voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-dzieci 
   
 • Nowe propozycje dla młodzieży w wieku 12-16 lat i 12-18 lat to m.in.:

  Tropiki zimą! Brzmi gorrącco i tajemniczo? To dobrze! Szykujemy propozycję dla tych z was, którzy już tęsknią za gorącym latem, wodą i chill outem. Już niebawem tajemnica zostanie odkryta!

  Obozy narciarskie BASIC, PRO & obozy snowboardowe! W tym roku pomyśleliśmy o wszystkich! 

  Obozy mangowe i azjatyckie niezmiennie towarzyszą naszemu wypoczynkowi w ośrodku U Ziomka. Również też zimy nie zabraknie propozycji dla was!

  Zimowiska muzyczne! Oczywiście nie zabraknie tej zimy rockowego brzmienia i naszych obozów wokalnych. Czym byłby ośrodek U Ziomka bez naszych grających uczestników. ;) 

  To oczywiście nie wszystko! Już 08 października zapraszamy na stronę www.voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-mlodziezy

  Do zobaczenia!

  Jeszcze tylko przypomnimy wam, że możecie już do nas dzwonić na stacjonarne numery telefonów Vogue Travel. :) 

« Wróć do aktualności