Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. kujawsko-pomorskie

Czas na ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim! Przypadają one na termin od 30 stycznia do 12 lutego 2023 roku. To idealny czas, aby zrobić sobie krótką przerwę w nauce i wybrać się w podróż pełną przygód. Dla niektórych osób przyda się relaks w gronie rówieśników, a dla innych natomiast będzie to dobry moment na doskonalenie swoich umiejętności praktycznych na stoku.

Moc atrakcji z Vogue Travel  

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku totalną zabawę, rozwijanie swojej kreatywności i umiejętności, a także poznanie nowych osób, sprawdź nasze ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim! Wśród nich są wyjazdy inspirowane mangi, anime, cosplayem, komiksami, grą Fortnite, czy też Minecraft. To jednak nie wszystko. Dla osób, które czują, że rozkwita w nich talent taneczny, muzyczny, a może rysunkowy, mogą go wydobyć podczas wyjazdów pełnych praktycznych zajęć. Znajdzie się też coś dla miłośników magii i czarów.

Ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim 2023

Zima bez wątpliwości kojarzy się najbardziej z nartami i snowboardem. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wycieczki, podczas których organizowane są zajęcia na stokach. Prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim można spędzić aktywnie, z dobrą zabawą i odpoczynkiem w tle. Poziom oraz czas trwania zajęć dopasowywany jest do możliwości uczestników. Właśnie dlatego nie musisz obawiać się o to, że dziecko bez większego doświadczenia sobie nie poradzi. Proponowane przez nas wyjazdy, m.in. do Murzasichle i Poronina, pozwalają na poznanie pięknych zakątków Polski. Obiekty noclegowe są z kolei komfortowe i bezpieczne dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm