Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. mazowieckie

Kiedy wakacje dobiegają końca, każdy nie może się doczekać kolejnych wolnych dni. Ferie zimowe to wspaniała okazja do wypoczynku w nowym roku szkolnym. W województwie mazowieckim ferie zimowe przypadają w terminie od 13 do 26 lutego 2023 roku. Warto ten czas spędzić aktywnie lub rozwijając swoje pasje i talenty. 

Ferie zimowe w województwie mazowieckim 2023

W naszej ofercie przygotowaliśmy szereg wspaniałych atrakcji. Dla miłośników muzyki mamy wyjazdy wokalne i rockowe, na których Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwa gwiazda estrady. Wyjazdy przeznaczone są również dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności manualne w szyciu i rysowaniu. Dla graczy, których trudno oderwać od ekranu komputera, zaplanowaliśmy niesamowite zabawy i gry tematyczne w śniegu. Aby zaznać odrobinę adrenaliny i móc wyszaleć się w swoim ulubionym sporcie, warto wybrać się na ferie narciarskie oraz snowboardowe. W świetnej, towarzyskiej i zimowej atmosferze Twoje dziecko przeżyje niesamowite przygody inspirowane Harrym Potterem. Ponadto przeniesie się do świata magii w niezwykłych okolicznościach przyrody.

Moc atrakcji na wyjazdach Vogue Travel 

Nasze wyjazdy mają wiele atrakcji, pozwalają rozwijać różne umiejętności i w dodatku są tematyczne, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ferie zimowe organizowane są w malowniczych miejscowościach, których widoki zapierają dech w piersiach. Z wyjazdu każde dziecko wróci wypoczęte, zadowolone oraz zdobędzie nowe przyjaźnie. Wszystkim uczestnikom zimowiska zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki. Sprawdźcie nasze ferie zimowe w województwie mazowieckim! Niech Twoje dziecko spędzi ferie, robiąc niesamowite rzeczy i świetnie się przy tym bawiąc. Wybierzcie tematykę zimowiska, która najbardziej odpowiada zainteresowaniom.

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm