Kolonia w stylu zadymiarze z Brawl Stars

Kolonia z Brawl Stars pozwoli uczestnikom poczuć się jak bohaterowie popularnej gry mobilnej.  Wczujemy się w ulubione postacie, zaplanujemy oraz weźmiemy udział we własnej rozgrywce. Nie zabraknie przygód z drużyną Zadymiarzy! Wybierzemy swoje postacie i pokażemy nasze najlepsze umiejętności.  
Pamiętajcie jednak, że wszystko odbędzie się w realnym świecie, smartfony nie będą Wam potrzebne do wzięcia udziału w kolonii! 


 • Super przygody


 • Codzienne warsztaty


 • Konkursy i zabawy

Program

PROGRAM KOLONII W STYLU ZADYMIARZE Z BRAWL STARS

PROFIL ZADYMIARZA 

 • Nowi zadymiarze – przygotujemy swoje niepowtarzalne karty postaci. Będą one nam towarzyszyć przez całą kolonię, wybierzemy dla nich stroje, umiejętności oraz moce specjalne. 
 • Tajne szyfry jako sposób zapoznania drużyny – nauczymy się szyfrów, dzięki którym będziemy się komunikować między sobą. Aby dość do perfekcji kodujemy informacje o uczestnikach kolonii.  
 • Zbiory klejnotów – wybierzemy się na wędrówkę w celu poznania najbliższej okolicy oraz zebrania kolorowych klejnotów.  
 • Postacie z Brawl Stars - z masy solnej przygotujemy bohaterów gry. Ozdobimy je farbami, brokatem i innymi materiałami plastycznymi, aby w pełni przypominały Zadymiarzy.  

Nasze obozy są zgłaszane oraz kontrolowane przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Widniejemy w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz posiadamy niezbędną gwarancję ubezpieczeniową.

DRUŻYNA TO PODSTAWA 

 • Zadyma – ćwiczymy naszą celność, szybkość, cierpliwość, kreatywność oraz spryt – urządzamy wielkie zawody sprawnościowe w drużynach.  
 • Wykop z powietrza – rozegramy Wielki Turniej Piłki Nożnej. 
 • Pierwsza pomoc – zdobędziemy podstawowe umiejętności udzielania pierwszej pomocy, gdyby któryś z uczestników naszej drużyny znalazł się w potrzebie.  
 • Zagadkowa kula – czy uda Wam się rozwiązać wszystkie zagadki z magicznej kuli?  
 • Wymarzona plansza z Lego – za pomocą klocków Lego każdy z członków ekipy przygotuje upragnione pole do rozgrywki. 

Współpracujemy z osobami z odpowiednimi kwalifikacjami. Dbamy o naszą kadrę, organizując szkolenia oraz oferując bardzo dobre warunki pracy, również finansowe. W 2022 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Employer Branding Academy Awards za najlepsze praktyki wobec pracowników. 

ZADYMIARZE DO BOJU!  

 • Zadymiarski sklep – przygotujemy stoiska, zgromadzimy kolorowe klejnoty, gwiezdne punkty i puchary. Stworzymy skrzynki i karnety zadymiarskich umiejętności oraz urządzimy wielką  wymianę. Zdobyte przedmioty posłużą nam przy ostatecznej rozgrywce.  
 • Jak dobrze znasz świat Brawl Stars? – urządzimy wielki, terenowy quiz zawierający pytania o Brawl Stars.  
 • Każdy zadymiarz walczy za siebie – przygotujemy pole do wydarzenia - Starcie Solo.
 • Wydarzenie specjalne – stwórzcie specjalne, tematyczne wydarzenie dla uczestników kolonii na Waszej placówce. Przygotujcie plakaty, zaproszenia, wystrójcie wnętrze i zadbajcie aby wasi goście dobrze się bawili .
 • Kieruj się na południe – nauczymy się obsługi kompasu i poznamy metody wyznaczania kierunków świata w terenie bez żadnych urządzeń. 
 • Sokole oko – kto najbardziej zwraca uwagę na szczegóły? Ta gra terenowa z wykorzystaniem charakterystycznych elementów otoczenia pozwoli wyłonić zwycięzcę. 
 • Starcie solo – stoczymy ostateczną rozgrywkę za pomocą Wyrzutni Nerf, na przygotowanym wcześniej polu oraz wykorzystamy zdobyte wcześniej przedmioty i umiejętności.  

"Moja córka była pierwszy raz w tym roku. A teraz chce jechać za rok na 2 miesiące. Super obozy!"

"Moje dziecko było na kolonii w Poddąbiu. Córka wróciła bardzo zadowolona, zajęcia były dostosowane do wieku oraz zainteresowań. Wychowawczyni, przez całą kolonię dbała o komfort dzieci. Ośrodek oraz jedzenie, również sprostały naszym wymaganiom. Polecam! "

"Córka wróciła bardzo zadowolona, z pewnością skorzystamy jeszcze nie raz z Państwa oferty. Bardzo dziękujemy za fantastycznie spędzony czas naszego dziecka, za fachową opiekę, wykwalifikowaną kadrę gotową do pomocy w każdej sytuacji, za uśmiech na twarzy naszej córki, za tolerancję, bezpieczeństwo i radość z każdego dnia. Dziękujemy.... Ola (Yua) pozdrawia szczególnie wspaniałą Panią Agatę z grupy wokalnej."

NA WESOŁO

 • Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
 • Ślimak - zagadki i ruch - gra zespołowa.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
 • Pokój planszówek - zbiór kultowych gier.
 • Wielki finał - uroczyste pożegnanie kolonii.  

 

W turnusach 7-dniowych realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje dzieci.

W celu zabezpieczenia ewentualnych szkód materialnych wyrządzonych przez uczestników obozu/kolonii, w dniu przyjazdu kierownik pobiera kaucję zwrotną w wysokości 50 zł /os. W przypadku braku stwierdzenia wyrządzenia jakichkolwiek szkód kaucja zwracana jest ostatniego dnia obozu/kolonii.

CO Z LEKAMI NA KOLONII?

JAK WYGLĄDA DZIEŃ KOLONII? 

Podobne oferty:

ZAKWATEROWANIE NA KOLONII W STYLU ZADYMIARZE Z BRAWL STARS

O OŚRODKU

To już trzeci obiektów Ośrodków Wypoczynkowych Diuna w naszej ofercie! Tym razem zapraszamy was do Łeby! W ośrodku zakwaterowani są uczestnicy i uczestniczki obozów wypoczynkowych. Tu wyluzowany klimat nadmorskiej miejscowości, którego szukają uczestnicy obozów rekreacyjnych, łączy się z pełną energii atmosferą lata. Mieszanka to wyjątkowa! Dzięki niej wyszalejemy się na maxa i zrelaksujemy w pięknym otoczeniu morza, plaż lub skorzystamy z atrakcji, które przygotowała dla nas piękna Łeba.

JAK ŚPIMY?

W pokojach 3-, 4-, 5-osobowych oraz pokojach typu studio 2+3 osoby oraz 3+3 osoby. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny.

JAK JEMY?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obóz rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.

ADRES:

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna Łeba
84-360 Łeba, ul. Nadmorska 14
www.owdiuna.pl

POKOJE

 

 

  

DOJAZD NA KOLONIĘ W STYLU ZADYMIARZE Z BRAWL STARS

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (Kraków) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór własny odbywa się w godzinach: 09:00-11:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

 

PRZYSTANEK MIEJSCE ZBIÓRKI DOPŁATA WYJAZD POWRÓT
Bydgoszcz ul. Toruńska, parking przy Hali Sportowo - Widowiskowej "Łuczniczka" 250zł 12:15 14:00
Gdańsk Dworzec Główny PKP, ul. Podwale Grodzkie 1 230zł 12:30 13:00
Katowice Plac manewrowy MCK (wjazd od ul. Olimpijskiej) 350zł 04:00 21:30
Kraków* Hala Dworca Głównego PKP 370zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem
Leszno Parking przy KFC Rondo Gronowo 280zł 7:45 17:30
Łódź Stacja Paliw BP, ul. Kątna 1 280zł 8:15 17:30
Piła Al. Piastów 15, Parking za hotelem Gromada "Rodło" 260zł 11:30 14:00
Poznań Dworzec Letni, ul. Dworcowa, 300m od Dworca Głównego PKP 270zł 09:15 16:00
Toruń PKN Orlen, "Bliska" Słupska 1, (przy szosie Lubickiej) 250zł 10:30 15:00
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6a 280zł 06:00 19:30
Wrocław Aleja Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy Stacji PKP Wrocław Stadion 290zł 06:00 19:30

 

*Na odcinku Kraków – Gdańsk przejazd pociągiem Intercity lub TLK, II klasa z miejscami siedzącymi.

Na odcinku Gdańsk – Łeba/Rowy/Poddąbie/Wicie przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

 

Przebieg tras ma charakter podglądowy, trasy mogą ulec niewielkim zmianom na 7 dni przed wyjazdem.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE W CZASIE KOLONII

 • Aquapark Reda! - szalone zabawy w wodzie, najlepsze zjeżdżalnie i atrakcje wodne! W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Aquaparku Reda – najsłynniejszego parku wodnego w Polsce. Przez 3h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 175 zł. 
  UWAGA: Aquaspiner płatny dodatkowo ok. 4 zł/zjazd. Dzieci, które chcą skorzystać z atrakcji prosimy o przygotowanie gotówki we własnym zakresie.
  Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
 • Funlandia – dmuchany park rozrywki w Łebie! Skaczemy, zjeżdżamy, przechodzimy dmuchane tory przeszkód i dobrze się bawimy! Gotowi na wyśmienitą, dwugodzinną zabawę? Koszt wycieczki 65 zł.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm