Obóz anime i manga nadmorska fala

Wasz ulubiony obóz anime w morskiej odsłonie! Poznaj innych, takich samych jak Ty pasjonatów Japonii, anime, mangi i wszystkiego, co związane z Krajem Kwitnącej Wiśni. Co będziemy robić? - Z pewnością nie będzie czasu na nudę! Obejrzymy anime, stoczymy bój w mangowej olimpiadzie, stworzymy super gadżety i spędzimy niezapomniany czas pod znakiem anime i mangi! Spotkajmy się we Wiciu!


 • Codzienne warsztaty


 • Anime i Manga


 • Popkultura Japonii


 • Kultura Japonii

Program

PROGRAM OBOZU ANIME I MANGA NADMORSKA FALA

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

 • Kalendarz japońskich świąt – jakie są japońskie festiwale i święta? Przejrzymy je, dowiemy się co nieco na ich temat i zorganizujemy jedno z nich! 
 • Teru-teru-bōzu, o-mamori? – Zrobimy własne amulety i przywołamy dobrą zabawę oraz słoneczną pogodę dla całego obozu!
 • Dzień z życia Japończków – zapoznamy się z różnicami między życiem codziennym, a życiem internetowym Europejczyków, jak i Japończyków. Rytuał parzenia herbaty, różnice dotyczące yukaty i kimona oraz zwyczaje panujące przy stole – poznamy je wszystkie!
 • Tajemnicze yokai – prosto z japońskiej mitologii zagoszczą na naszym obozie duchy, demony i inne, mitologiczne straszydła. Może staną się one inspiracją do kostiumów i przypinek?
 • Japońskie smakołyki - sushi, mochi, a może dango? Własnoręcznie przygotujemy najlepsze, japońskie przekąski i urządzimy ich degustację przy seansie anime lub dramy!

STREFA GADŻETÓW

 • Własna koszulka - Japonia, to nie tylko anime i mangi, ale i liczne symbole. Może przeniesiesz jeden z nich na koszulkę, a może znajdzie się na niej postać z anime?
 • Low cost cosplay czy Cosplay Walk? – Wykonamy szybkie cosplay’e albo przywdziejemy własne kostiumy, zrobimy super stylizacje i wybierzemy się na spacer. Niech wszyscy wiedzą, jak dobrze się bawimy! Do tego może mała sesja zdjęciowa z widokiem na morze?
 • Gadżety! - Czy jest coś lepszego, niż własnoręcznie wykonane gadżety? Zainspirujemy się ulubionymi anime i stworzymy kocie uszka, pluszaki lub breloczki! Co wybieracie?
 • Własne przypinki – czyli coś, bez czego prawdziwy fan nie może się obejść! Chwytajcie kredki i pisaki, uruchomcie wyobraźnię i robimy przypinki!
 • Pojedynek fandomów - podzielimy się na kilka drużyn, z których każda będzie reprezentowała inne anime. Niczym bohaterowie wybranych serii, w których się wcielimy, staniemy do rozmaitych konkurencji i sprawdzimy, kto wygra!

ROZRYWKA

 • Szalona, japońska telewizja – musicie przyznać, że japońskie programy są nie tylko oryginalne, ale także niezwykle dziwne. Stworzymy własny teleturniej na miarę Japonii!
 • Wielka, Mangowa Olimpiada - Gotowi na trudne pytania, rozmaite konkurencje i walkę o zwycięstwo? Będziemy walczyli o miano najlepszego fana anime i mangi!
 • Karaoke Party Time! - Chwytajcie mikrofony i zaśpiewajcie w rytm muzyki. Niech inni dowiedzą się, jaki jest wasz ulubiony opening!
 • Historia mangi i anime - prześledzimy historię anime, zwracając uwagę na różnice, jakie zaszły na przestrzeni lat. Może skusimy się na seans jakichś staroci?
 • Anime Night - czyli noc, na którą wszyscy czekają! Bierzcie chipsy, popcorn, pizzę, przekąski i przygotujcie się na noc pod znakiem anime w towarzystwie przyjaciół!

NA LUZIE

 • Wielka baloniada – turniej z balonami na wodę.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Dyskoteki tematyczne – zabawy i tańce.
 • Pokój planszówek – zbiór kultowych gier.
 • Wielki finał – uroczyste pożegnanie obozów.

W turnusach 7-dniowych realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje młodzieży.

Podobne oferty:

ZAKWATEROWANIE NA OBOZIE ANIME I MANGA NADMORSKA FALA

O OŚRODKU

Tego lata zapraszamy wszystkie dzieci na kolonie do ośrodka Diuna, mieszczącego się w niewielkiej, aczkolwiek niezwykle uroczej miejscowości wypoczynkowej Wicie. Ośrodek posiada piękną, a zarazem bogatą infrastrukturę wyposażoną m.in. w: boisko, mini boisko, plac zabaw.  Położony jest on zaledwie 200 metrów od piaszczystej plaży, dzięki czemu będziemy mogli doskonale poczuć nadmorski klimat wakacji!

JAK ŚPIMY?

W 5-, 6-osobowych pokojach (przy czym w każdym z pokoi znajduje się jedno łóżko piętrowe) z pełnym węzłem sanitarnym, z czego większość posiada balkony zwykłe lub francuskie albo wyjście na galerię lub taras. 

JAK JEMY?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja), suchy prowiant a drogę powrotną. Obóz/kolonia rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.

ADRES:

Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna”
ul. Wczasowa 1, 76-150 Wicie 
www.mojadiuna.pl/diuna-wicie/

POKOJE

DOJAZD NA OBÓZ ANIME I MANGA NADMORSKA FALA

Transport za dopłatą. Przejazd autokarem lub PKP (Kraków) pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się  w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór własny odbywa się w godzinach: 09:00-11:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

 

PRZYSTANEK MIEJSCE ZBIÓRKI DOPŁATA WYJAZD POWRÓT
Bydgoszcz ul. Toruńska, parking przy Hali Sportowo - Widowiskowej "Łuczniczka" 250zł 12:15 14:00
Gdańsk Dworzec Główny PKP, ul. Podwale Grodzkie 1 230zł 12:30 13:00
Katowice Plac manewrowy MCK (wjazd od ul. Olimpijskiej) 350zł 04:00 21:30
Kraków* Hala Dworca Głównego PKP 370zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem
Leszno Parking przy KFC Rondo Gronowo 280zł 7:45 17:30
Łódź Stacja Paliw BP, ul. Kątna 1 280zł 8:15 17:30
Piła Al. Piastów 15, Parking za hotelem Gromada "Rodło" 260zł 11:30 14:00
Poznań Dworzec Letni, ul. Dworcowa, 300m od Dworca Głównego PKP 270zł 09:15 16:00
Toruń PKN Orlen, "Bliska" Słupska 1, (przy szosie Lubickiej) 250zł 10:30 15:00
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6a 280zł 06:00 19:30
Wrocław Aleja Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy Stacji PKP Wrocław Stadion 290zł 06:00 19:30

 

*Na odcinku Kraków – Gdańsk przejazd pociągiem Intercity lub TLK, II klasa z miejscami siedzącymi.

Na odcinku Gdańsk – Łeba/Rowy/Poddąbie/Wicie przejazd autokarem (autokar uczestników obozów Vogue Travel).

 

Przebieg tras ma charakter podglądowy, trasy mogą ulec niewielkim zmianom na 7 dni przed wyjazdem.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE W CZASIE OBOZU

 • Aquapark Jan – chwila relaksu? W tym roku zapraszamy na wycieczkę do Aquaparku Jan w Darłówku. Przez 2h zrelaksujemy się w basenach termalnych i zaszalejemy korzystając ze zjeżdżalni. Koszt wycieczki 80 zł.
  Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.  
 • Park linowy – adrenalina, zabawa i wyzwania, czyli wszystko czego nam latem potrzeba! Do zobaczenia w parku linowym, gdzie przejdziemy podstawowe szkolenie bezpieczeństwa i pod okiem instruktorów zmierzymy się z wybraną trasą. Jesteście gotowi? Koszt wycieczki 70 zł.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.
Zdjęcie 1 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 2 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 3 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 4 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 5 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 6 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 7 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 8 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 9 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 10 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 11 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 12 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 13 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 14 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 15 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 16 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 17 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 18 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala Zdjęcie 19 z 19. Obóz anime i manga nadmorska fala
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm