Obóz oporowców

CENA OD: 2403 zł
Korbielów, wiek: 11 - 16 lat

Cześć, Drodzy Oporowcy! Witamy Was na naszym obozie, gdzie każda różnorodność staje się siłą, a Twoja wyjątkowość jest Twoją największą wartością. Przygotujcie się na niezwykłą podróż w świat samopoznania, akceptacji oraz kreatywności, gdzie każdy odkryje swoje unikalne talenty i pasje.

2 BASENY NA TERENIE OŚRODKA 

Program

PROGRAM OBOZU OPOROWCÓW

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI I TALENTÓW

 • Sztuka ekspresji – poprzez sztukę malowania, rzeźby, tańca i teatru wyraźcie swoje  myśli, emocje i marzenia. Rozwijajcie swoją kreatywność, tworząc dzieła sztuki, które odzwierciedlają Wasze wnętrze.
 • Warsztaty teatralne – poznajcie świat teatru, ucząc się podstaw aktorstwa, improwizacji i tworzenia własnych scenariuszy. Zbudujcie swoją pewność siebie, uczestnicząc w różnorodnych scenkach i przedstawieniach.
 • Kreatywne pisarstwo – dajcie upust swojej wyobraźni, tworząc historie, które zabiorą Was w podróż do fantastycznych światów i niezwykłych przygód.

"Od wielu lat korzystamy z oferty biura na obozy letnie i dziecko zawsze jest w pełni zadowolone z wypoczynku."

"Dzieciaki wróciły całe i zdrowe, uśmiechnięte i zadowolone. Chciałam podziękować ekipie, przede wszystkim wychowawcom. Za serce, uśmiech, profesjonalizm, kreatywność, pomysłowość, cierpliwość. ...za wszystko wielkie dzięki. Jesteśmy pod wrażeniem. I do zobaczenia za rok. "

"Fantastyczna grupa ludzi z pasją organizująca obozy i kolonie. Profesjonalnie, bezpiecznie i z wyobraźnią."

SAMOPOZNANIE I ROZWÓJ OSOBISTY

 • Rozwijanie umiejętności miękkich – dowiedzcie się, jak budować zdrowe relacje z innymi, rozwijać empatię i zrozumienie dla innych. Warsztaty koncentrujące się na komunikacji, współpracy i budowaniu przyjaźni pomogą Wam zbudować silne więzi z rówieśnikami.
 • Asertywność i pewność siebie – wspólnie popracujcie nad budowaniem asertywności i pewności siebie, ucząc się wyrażać swoje myśli i uczucia w sposób zdecydowany i pozytywny. 
 • Mindfulness i relaksacja – odkryjcie techniki mindfulness i relaksacji, które pomogą Wam zapanować nad stresem i budować odporność psychiczną. Ćwiczenia oddechowe, medytacja i joga pomogą Wam znaleźć spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną.

WSPÓLNE PROJEKTY I WYDARZENIA

 • Wystawa sztuki oporowej – na koniec obozu zorganizujemy wystawę, podczas której będziecie mogli zaprezentować swoje prace plastyczne, scenki teatralne lub teksty literackie innym uczestnikom obozu.
 • Wieczory kreatywnego spektaklu – wspólnie stworzymy kreatywne przedstawienia, gdzie każdy uczestnik będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności aktorskie, taneczne czy muzyczne. 
 • Podsumowanie i podziękowania – podczas uroczystego podsumowania obozu każdy z Was otrzyma podziękowanie za swój wkład, odwagę i zaangażowanie. To będzie czas, by wspólnie celebrować Wasze osiągnięcia i przygody.

"Najlepsze obozy na jakich byłam, nigdy nie spotkałam tak cudownej kadry jak na tych obozach, wspaniałe wspomnienia."

"Pani była zawsze przemiła i chętna do pomocy. Umiała sobie poradzić z grupą, bo w pewnych sytuacjach była stanowcza. Zajęcia były naprawdę ciekawe i na pewno czegoś się przez nie nauczyłam. "

"Znakomita organizacja, stwierdzam jako weteran obozów literackich, genialnie, kreatywnie i sprawnie."

ZABAWA I REKREACJA

 • Gry integracyjne – bawcie się razem w różnorodne gry integracyjne, które pomogą Wam zintegrować się jako grupa i lepiej poznać innych uczestników.
 • Kreatywne prace ręczne – stworzymy własne projekty rękodzielnicze, rozwijające nasze zdolności manualne i wyobraźnię.
 • Konkurs talentów – zorganizujemy konkurs talentów, podczas którego będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności przed całym obozem.

NATURA I AKTYWNOŚCI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

 • Warsztaty ogrodnicze – uczcie się o roślinach i uprawie ogrodu w praktyce, biorąc udział w warsztatach ogrodniczych i pomagając w pielęgnacji obozowego ogrodu.
 • Basenowe zabawy – skorzystamy z basenu na terenie ośrodka, gdzie będziemy pływać i organizować różnorodne konkursy.
 • Zajęcia fitness – weźcie udział w energicznych zajęciach fitness, które pomogą Wam zyskać energię i pozytywne nastawienie na cały dzień.

Zbierz czwórkę przyjaciół i zgarnijcie 50zł rabatu na osobie.

NA LUZIE

 • Kąpiele w basenie na terenie ośrodka. 
 • Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Dyskoteki tematyczne - zabawy i tańce.
 • Pokój planszówek - zbiór kultowych gier.
 • Wielki finał - uroczyste pożegnanie obozów.

W turnusach 7-dniowych realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje młodzieży.

W celu zabezpieczenia ewentualnych szkód materialnych wyrządzonych przez uczestników obozu/kolonii, w dniu przyjazdu kierownik pobiera kaucję zwrotną w wysokości 50 zł /os. W przypadku braku stwierdzenia wyrządzenia jakichkolwiek szkód kaucja zwracana jest ostatniego dnia obozu/kolonii.

Podobne oferty:

ZAKWATEROWANIE NA OBOZIE SLAY CAMP EDYCJA GÓRSKA

O OŚRODKU

Zapraszamy młodzież do kolejnego z ośrodków "Diuna", mieszczącego się w Beskidzie Żywieckim, w pięknie położonej miejscowości Korbielów. Otoczenie lasów sprawia, że miejsce to wyjątkowo sprzyja wypoczynkowi. Ośrodek posiada bogatą infrastrukturę wyposażoną m.in. w: boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej, plac zabaw, miejsce na ognisko oraz basen. Tutaj idealnie poczujecie górski klimat! 

JAK ŚPIMY?

W 3-, 4-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym oraz w pokojach typu studio 2+3 ze wspólną łazienką.

JAK JEMY?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obóz/kolonia rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.

ADRES:

Ośrodek Wypoczynkowy "Diuna"
ul. Wczasowa 1,
34-335 Korbielów
www.mojadiuna.pl/diuna-beskidy/

2 BASENY, WEWNĘTRZNY I ZEWNĘTRZNY

 

POKOJE I ŁAZIENKI

02 - 11 sierpień 2024
4 ostatnie wolne miejsca
Promocja!
2603 zł  2403 zł / 10 dni
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2403 zł
Rezerwuję

REZERWACJA WSTĘPNA NIE JEST ZOBOWIĄZUJĄCA

Po zgłoszeniu uczestnika na kolonię otrzymują Państwo rezerwację wstępną na czas 4 dni. Po tym czasie w przypadku nie opłacenia I raty rezerwacja ulega bezpłatnej anulacji. Rezerwacja wstępną na 4 dni można złożyć najpóźniej na miesiąc przed wybranym terminem kolonii. W czasie krótszym niż miesiąc rezerwacje wstępne ustalane są indywidualnie z Biurem Obsługi Klienta.

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie i wyżywienie 3 posiłki dziennie oraz podwieczorek;
 • realizację programu;
 • pamiątkową koszulkę;
 • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów;
 • sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć;
 • nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej;
 • opiekę medyczną - pielęgniarka dyżurna (na telefon);
 • ubezpieczenie NNW (20.000zł);
 • korzystanie z basenu na terenie ośrodka;
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 2 zł;
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy 2 zł.

CENA NIE ZAWIERA DOPŁAT DLA CHĘTNYCH:

 • dojazdu transportem organizowanym przez Vogue Travel;
 • opłaty ubezpieczenia od rezygnacji z obozu;
 • opłaty ubezpieczenia OC (wyłącznie dla osób powyżej 13 roku życia);
 • wycieczek fakultatywnych;
 • gadżetów Vogue Travel;
 • dopłaty do diet – możliwość wybrania dodatkowo płatnej diety wegetariańskiej (w cenie: 180 zł /osoba /pobyt 7-dniowy; 270 zł /osoba / pobyt 10-dniowy).

DOJAZD NA OBÓZ OPOROWCÓW

Transport za dopłatą. Przejazd łączony autokarem do Katowic i autokarem do Korbielowa pod opieką pilota tranzytowego z wyznaczonych miast w tabeli poniżej.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Godziny wyjazdów zostaną podane na 7 do 5 dni przed turnusem.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór odbywa się w godzinach: 09:00-11:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

 

PRZYSTANEK MIEJSCE ZBIÓRKI DOPŁATA WYJAZD POWRÓT
Katowice Parking zewnętrzny przy Muzeum Śląskim (wjazd od ul. Dobrowolskiego 1) 185 zł 12:00 14:00
Leszno Parking przy KFC Rondo Gronowo 305 zł

07:15

18:30
Łódź Stacja BP, ul. Kątna 1 295zł 08:15 17:15
Poznań Dworzec Letni PKP, ul. Dworcowa, 300 m od Dworca Głównego 315zł 06:00 20:00
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6A 305zł 06:00 19:30
Wrocław al. Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy stacji PKP Wrocław Stadion 295zł 08:30 17:00

 

Z Katowic do Korbielowa przejazd odbywa się autokarem uczestników obozów Vogue Travel pod opieką pilota Vogue Travel.

Przejazd do Korbielowa z pozostałych miejscowości odbywa się z wybranego miejsca wyjazdu do Katowic autokarem pod opieką pilota Vogue Travel.

 

Przebieg tras ma charakter podglądowy, trasy mogą ulec niewielkim zmianom na 7 do 5 dni przed wyjazdem.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE W CZASIE OBOZU

 • Wycieczka do aquaparku – chwila relaksu? W tym roku zapraszamy do Aquaparku w Żywcu. Podczas wycieczki czekają nas 2,5 godziny relaksu w basenach termalnych i szalonej jazdy na zjeżdżalni. Koszt wycieczki 150 zł.
  Wymagana legitymacja szkolna, strój kąpielowy, klapki basenowe oraz ręcznik basenowy.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.  
 • Wycieczka górska Hala Miziowa - pojechać w Beskidy i nie wyjść w góry? To by była wielka strata! Dlatego zapraszamy was na wycieczkę z przewodnikiem w Beskidzie Żywieckim. Koszt wycieczki 70 zł.
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto. 
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm