Obozy narciarskie 2019

Dzieci jeżdżą na nartach Vogue Travel

Obóz narciarski dla dzieci

Lokalizacja:Murzasichle
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar / PKP

OSTATNIE MIEJSCA Narty czekają na was na podhalańskich stokach! Jeździmy na stokach stacji Hajduk w Murzasichle oraz stacji w Małe Ciche. Do zobaczenia!

Uczestnicy obóz narciarski - Vogue Travel

Obóz narciarski dla młodzieży

Lokalizacja:Murzasichle
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar / PKP

BRAK MIEJSC Startujemy z obozem narciarskim na Podhalu, czyli w samym sercu sportów zimowych w Polsce. Jeździmy na stokach Stacji Narciarskiej Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej oraz stokach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Lubisz narty?
LUBISZ SNOWBOARD?

TO POLUB FACeBOOKA

Trwa ładowanie widgetu...

Jedź z nami na obozy narciarskie 2019

Masz 12-18 lat i nie wyobrażasz sobie zimy bez dobrej jazdy na snowboardzie lub nartach? Super! My też nie! Dlatego w tym roku startują obozy narciarskie Vogue Travel! Jeżeli masz już w stopniu podstawowym opanowaną jazdę pługiem i potrafisz hamować - jedź z nami! A jeździmy na stokach nie byle jakich - dla młodzieży Rusin-ski w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Za to dzieciaki w wieku 7-12 lat niezależnie od poziomu zaawansowania, które wybiorą nasze obozy narciarskie, zapraszamy na stoki Murzasichle Ski oraz Stacji Narciarskiej Małe Ciche. Fajnie? No pewnie, że fajnie! Wszystko oczywiście pod czujnym okiem instruktorów jazdy. No to jedziemy!