Obozy narciarskie 2020

Obóz narciarski PRO

Lokalizacja:Murzasichle
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar / PKP

PREMIERA ZIMOWISK 2021 JUŻ WE WRZEŚNIU! Zimowe szaleństwa? To tylko na nartach! Startujemy z obozem narciarskim PRO, czyli dla tych z was, którzy byli już kilkakrotnie na stoku.

Nauka jazdy na nartach - Vogue Travel

Kolonia narciarska od podstaw

Lokalizacja:Poronin
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar / PKP

PREMIERA ZIMOWISK 2021 JUŻ WE WRZEŚNIU! Kolonię kierujemy do tych z was, którzy rozpoczynają naukę jazdy na nartach i będą stawiać swoje pierwsze kroki na stoku.

Dzieci na snowboardzie Vogue Travel

Obóz snowboardowy

Lokalizacja:Murzasichle
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar / PKP

PREMIERA ZIMOWISK 2021 JUŻ WE WRZEŚNIU! Startujemy z obozem snowboardowym Vogue Travel na Podhalu, czyli w samym centrum sportów zimowych w Polsce!

Uczestnicy obóz narciarski - Vogue Travel

Obóz narciarski od podstaw

Lokalizacja:Murzasichle
Wiek:12 - 18 lat
Transport:Autokar / PKP

PREMIERA ZIMOWISK 2021 JUŻ WE WRZEŚNIU! Startujemy z obozem narciarskim od podstaw na Podhalu, czyli w samym sercu sportów zimowych w Polsce. Jeździmy na stokach m.in. Kotelnica Białczańska, Małe Ciche, Murzasichle.

Dzieci jeżdżą na nartach Vogue Travel

Obóz narciarski dla dzieci

Lokalizacja:Poronin
Wiek:7 - 12 lat
Transport:Autokar / PKP

PREMIERA ZIMOWISK 2021 JUŻ WE WRZEŚNIU! Kolonię kierujemy do tych z was, którzy jeżdżą już na nartach. Co to znaczy? Jeżeli byliście już na stoku kilka razy, to ta kolonia jest dla was!

Lubisz narty?
LUBISZ SNOWBOARD?

TO POLUB FACeBOOKA

Trwa ładowanie widgetu...

Jedź z nami na obozy narciarskie 2020

Masz 12-18 lat i nie wyobrażasz sobie zimy bez dobrej jazdy na snowboardzie lub nartach? Super! My też nie! Dlatego w tym roku startują obozy narciarskie Vogue Travel! Jeżeli masz już w stopniu podstawowym opanowaną jazdę pługiem i potrafisz hamować - jedź z nami! A jeździmy na stokach nie byle jakich - dla młodzieży Rusin-ski w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Za to dzieciaki w wieku 7-12 lat niezależnie od poziomu zaawansowania, które wybiorą nasze obozy narciarskie, zapraszamy na stoki Murzasichle Ski oraz Stacji Narciarskiej Małe Ciche. Fajnie? No pewnie, że fajnie! Wszystko oczywiście pod czujnym okiem instruktorów jazdy. No to jedziemy!