Vogue Travel z Nowym Wizerunkiem.

Data:10 October 2023r., 09:10
Autor:Redakcja

 

Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić pewną ważną zmianę w naszej marce Vogue Travel. Przedstawiamy Wam nasze zupełnie nowe logo, które jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w podróżowanie i dostarczanie niezapomnianych doświadczeń. To więcej, niż tylko nowa identyfikacja wizualna – to symbol nowej ery w świecie podróżowania.

Nowe logo: Co ono oznacza?

Nowe logo Vogue Travel, to świeży start. Czyste linie i eleganckie połączenie kolorów - pomarańczy i czerni - podkreślają naszą nowoczesność i dążenie do doskonałości. To minimalistyczne podejście symbolizuje naszą determinację w dostarczaniu wyjątkowych podróży i niezapomnianych przygód.

Tradycja i nowoczesność

Choć zmieniamy wygląd, nasze wartości i zobowiązania pozostają niezmienne. Vogue Travel zawsze kładło nacisk na jakość, bezpieczeństwo i niezapomniane doświadczenia. Nasze nowe logo jest wyrazem naszego dziedzictwa i naszej determinacji w kontynuowaniu tej tradycji w nowoczesnym świecie podróżowania.

Zaufanie i przyszłość

Jako organizator podróży, zawsze kładliśmy nacisk na zaufanie naszych Klientów. Nasze nowe logo, to obietnica kontynuowania tej tradycji. Jest to wyraz naszej gotowości do tworzenia niezapomnianych chwil i zapewnienia naszym Klientom podróży, które pozostaną z nimi na zawsze.

Nowe logo Vogue Travel, to wyraz naszego zaangażowania w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń i wyznaczenie nowej ery w podróżowaniu. To także kontynuacja naszych wartości i tradycji. Jesteśmy podekscytowani tą zmianą i mamy nadzieję, że będziecie razem z nami kontynuować naszą pasję do podróżowania i odkrywania świata. Z niecierpliwością czekamy na dalsze przygody, które będziemy mogli z wami wspólnie dzielić pod znakiem nowego logo Vogue Travel.


 

 

« Wróć do aktualności

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm