Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. dolnośląskie

W kalendarzu każdego ucznia są ważne dwie daty: wakacje i ferie zimowe. Ferie zimowe w województwie dolnośląskim wypadają w terminie od 13 do 26 lutego 2023 roku. To idealny czas, aby wybrać się na zimowisko, podczas którego można poznać nowych kolegów i koleżanki, rozwinąć umiejętności, a także wybrać się na prawdziwą śnieżną przygodę.

Oferta Vogue Travel – ferie zimowe 2023 

Pomimo mroźnej pogody, może być bardzo gorąco! Przygotowaliśmy szeroką ofertę ferii zimowych w województwie dolnośląskim, zarówno dla miłośników aktywności fizycznej, jak i dzieci, które po prostu chcą wypocząć z daleka od domu. To też szansa na rozwinięcie pasji – muzycznych, artystycznych czy też rysunkowych. Oferujemy wyjazdy bogate w warsztaty kreatywne i wyzwalające energię. W zimowej atmosferze dziecko pozna bliżej świat anime, mangi, a także magii i czarów. 

Ferie zimowe w województwie dolnośląskim 2023

Aby zaznać odrobinę szaleństwa, polecamy obozy snowboardowe i narciarskie w najlepszych miejscach w Polsce. Przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych. Każdy wyjazd obfituje w bogaty program zajęć zorganizowanych skupiających się na praktyce, a także wiele atrakcji dopasowanych tematycznie. Nie zabraknie też czasu wolnego, aby integrować się i spędzać wspaniale wspólny czas. Wszystkie ferie zimowe w województwie dolnośląskim odbywają się w atrakcyjnych lokalizacjach (np. Murzasichle i Poronin) i w ośrodkach wypoczynkowych o bardzo dobrym standardzie. 

Zadbamy o bezpieczeństwo oraz komfort wszystkich dzieci. Pozwól dziecku spędzić ferie zimowe w województwie dolnośląskim tak, jak lubi! 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm