Brak ofert do wyświetlenia.

Ferie zimowe woj. podkarpackie  

Zima to wyczekiwany czas w ciągu roku. Nie tylko ze względu na święta Bożego Narodzenia, ale przede wszystkim przez ferie zimowe. To dwutygodniowy odpoczynek od szkoły dla wszystkich dzieci, dlatego warto z tego skorzystać! W województwie podkarpackim ferie zimowe przypadają na termin od 16 do 29 stycznia. Zamiast nudzić się w domu, warto wykorzystać te dni na zawarcie nowych znajomości i wspaniałe przygody. Mimo że pogoda za oknem jest wówczas nieco szara i mroźna, to przygotowane przez nas atrakcje sprawią, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić!

Ferie zimowe w województwie podkarpackim 2023

Aby każdy mógł świetnie się bawić i robić to, co lubi najbardziej, przygotowaliśmy szeroką ofertę tematycznych wyjazdów. Jeśli Twoje dziecko czeka na zimę tylko po to, by móc zdobywać stoki i poczuć adrenalinę podczas szybkiej jazdy, to polecamy obozy narciarskie oraz snowboardowe. Dostosowane są zarówno do każdej grupy wiekowej, jak i umiejętności. Wybieramy stoki w najpiękniejszych miejscach w Polsce, więc zdecydowanie jest co podziwiać! Bez względu na rodzaj i tematykę wyjazdów, oferujemy bogaty i pełen niesamowitych zajęć program ferii zimowych w województwie podkarpackim. Każdy z uczestników ma szansę rozwijać swoje umiejętności, biorąc udział w ciekawych i merytorycznych zajęciach. Dzieci, które zawsze marzyły o obozie wokalnym i muzycznym, mają okazję spędzić ten czas ze swoją ulubioną muzyką.

Fantastyczne ferie tylko z Vogue Travel!

Naszą ofertę kierujemy również do fanów fantasy i bajek, gdzie przez całe ferie będą uczyć się magicznych sztuczek lub lepić bałwana w krainie lodu. Kadra i wychowawcy zadbają o bezpieczeństwo wszystkich dzieci oraz komfortowe warunki. Spraw, aby ferie zimowe w województwie podkarpackim były niezapomniane! Wybierz rodzaj zimowiska, który będzie dla najlepszy dla Twojego dziecka!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm