Jak płacić bonem turystycznym?

Data:14 października 2020r., 18:10
Autor:Renata

 

Drodzy rodzice, 

Oto kilka kroków, które należy podjąć, aby opłacić I ratę zimowiska bonem turystycznym 500 zł. 

 

1 KROK - AKTYWACJA BONU TURYSTYCZNEGO DLA DZIECKA

Taką procedurę należy przejść poprzez rejestrację w Platformie Usług Elektronicznych ZUS (ZUS PUE). Dokładna instrukcja rejestracji znajduje się tu https://www.youtube.com/

W wyniku prawidłowej rejestracji otrzymają Państwo unikalny, 16-cyfrowy numer na podany numer telefonu lub e-mial. 

Numer ten posłuży do płatności za zimowisko.

 

2 KROK - DOKONANIE REZERWACJI NA ZIMOWISKO

W kolejnym kroku uprzejmie prosimy o złożenie rezerwacji na wybrane zimowisko 2021. Rezerwacji dokonać można poprzez formularz rezerwacyjny w zakładce terminy wybranej oferty lub poprzez kontakt telefoniczny z naszym Działem Obsługi Klienta 61 850 10 85.

Pełna oferta zimowisk znajduje się na stronie https://voguetravel.pl/zimowiska 

Już podczas uzupełniania formularza rezerwacyjnego mogą zaznaczyć Państwo chęć płacenia bonem. Wystarczy zaznaczyć pole "Korzystam z bonu turystycznego = 0 PLN".

Po złożeniu rezerwacji otrzymają Państwo na adres e-mial wskazany w formularzu rezerwacyjnym potwierdzenie rezerwacji czasowej, umowę oraz pozostałe załączniki do umowy. 

Po złożeniu rezerwacji, a przed dokonaniem płatności I raty należy się do nas zgłosić.

 

3 KROK - ZGŁOSZENIE CHĘCI DOKONANIA PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

To już prawie ostatni krok! Po złożeniu rezerwacji uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta z informacją o tym, że chcą Państwo opłacić I ratę wypoczynku właśnie bonem turystycznym. 

Biuro Obsługi Klienta 

tel.: 61 850 10 85, 578 901 921

Zostaną Państwo poproszeni o podanie 16-cyfrowego numeru, który my jako podmiot uprawniony do otrzymywania płatności w formie Bonu Turystycznego, zastosujemy w naszym systemie. 

W momencie zastosowania przez nas 16-cyfrowego numeru otrzymają Państwo sms z kodem potwierdzającym, który należy podać doradcy Biura Obsługi Klienta Vogue Travel. To Państwo finalnie potwierdzacie płatność, dlatego tak ważny jest stały kontakt telefoniczny. 

UWAGA to Państwo decydujecie czy na poczet płatności za zimowiska chcecie wykorzystać całą wartość bonu tj. 500 zł, czy wartość zaliczki tj. 30% wartości wybranej imprezy turystycznej.

Po otrzymaniu płatności z ZUS z tytułu bonu turystycznego, potwierdzimy Państwa płatność oraz uczestnictwo dziecka w zimowiskach 2021. :)

 

 

INFORMACJE OGÓLNE Wszystkie informacje dotyczące bonu turystycznego znajdą Państwo na oficjalnej stronie rządowej https://bonturystyczny.polska.travel

PROCEDURA PŁATNOŚCI W krótkim filmiku wyjaśniona jest procedura płatności za bon https://www.youtube.com/

LISTA FIRM Tu zapłacisz bonem za wakacje lub zimowiska swojego dziecka. Vogue Travel oczywiście również jesteśmy na liście! https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow

« Wróć do aktualności