Obozy taneczne 2024

Brak ofert do wyświetlenia.

Trwa ładowanie widgetu...

Czas się poruszać, czyli obozy taneczne

Taniec pozwala wyzwolić pokłady niespożytej energii, dlatego dla prawdziwych miłośników ruchu przygotowaliśmy obozy taneczne. Można na nich doskonalić swoje umiejętności, a także przeżyć niesamowitą przygodę. Jeśli muzyka i taniec to pasja Twojego dziecka, ta oferta jest właśnie dla Was. Program obfituje w zajęcia aktywne, a także chwilę odpoczynku. Gwarantuje też bliższe poznanie wybranej lokalizacji. Obozy taneczne organizowane są w wielu zakątkach Polski, które pozwalają na kontakt z naturą i całkowity relaks. Ponadto to świetna okazja na poznanie rówieśników oraz dzielenie się wspólną pasją do tańca. Jeśli Twoje dziecko chce pozytywnie wpłynąć na swoje ciało, kształtować odpowiednią postawę i jednocześnie bawić się bez końca, wybierz obozy taneczne z naszej oferty.

Obozy taneczne - dla kogo są przeznaczone?

Zumba? Hip-hop? A może jazz? Muzyka i taniec niejedno mają imię. Właśnie dlatego nasze wyjazdy organizowane są w duchu wielu stylów. Obozy taneczne przeznaczone są zarówno dla energicznych osób, które chcą wyrazić siebie, a także tych bardziej wrażliwych i romantycznych. Emocje są nieodłącznym elementem ruchu, o czym przekonujemy się na każdym wyjeździe z uczestnikami. Sama aktywność fizyczna i sprawność to jeszcze nie wszystko. Obozy taneczne pozwalają także poznać narodziny danego stylu. Uczestnikami mogą być osoby początkujące albo bardziej doświadczone, nie ma to żadnego znaczenia! Obozy taneczne pozwalają przenieść się do innego świata, w którym odkrywane są także inne umiejętności. Wśród nich są np. pasje aktorskie, zajęcia jogi i pilatesu, relaks całego ciała czy też elementy choreografów.

Bogaty program zajęć - obozy taneczne bez nudy!

Organizowane przez nas obozy taneczne są stworzone dla osób, które chcą się poruszać. Program wypełniony jest po brzegi różnymi formami aktywności fizycznej. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś idealnego dla siebie. W tle zawsze towarzyszy muzyka. Nauka kroków, rozciąganie ciała, zabawa w instruktora, próby aktorskie, improwizacje, elementy akrobatyki czy pokazy, to tylko niektóre pozycje z bogatego programu. Zajęcia odbywają się w dużej sali, a noclegi zapewnione są w sprawdzonych ośrodkach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe warunki dla młodzieży. Oczywiście wszystko to idzie w parze z odpoczynkiem. Obozy taneczne zawierają także czas na relaks z wykorzystaniem dobrodziejstwa otoczenia. Przy pięknej pogodzie można z uśmiechem na twarzy położyć się na plaży albo podziwiać naturę.

Najczęściej zadawane pytania.

Wybieram się na obóz hip-hopowy. Jakie ubrania powinnam wziąć?

Ze względu na sportowy charakter obozu najlepiej zabrać odzież i obuwie sportowe. Ponadto jeżeli chcemy wczuć się w klimat kultury hip-hopowej możemy zaopatrzyć się w nieco luźniejsze spodnie lub t-shirty.

Czy zajęcia taneczne, np. zumba prowadzone są na sali?

Zajęcia prowadzone są zarówno na sali, jak i w plenerze, na terenie ośrodka, jeżeli tylko pogoda nam na to pozwoli.

Ile czasu zajmują zajęcia programowe w ciągu dnia?

Warsztaty programowe trwają minimum 4 godziny dziennie. Pierwszy blok programowy jest po śniadaniu, a drugi po przerwie poobiedniej. Wieczorem, po kolacji jest czas na ogólne gry i zabawy. Nie zapominajmy jednak, że jesteśmy nad morzem, więc nie zabraknie też czasu na plażowanie!

 

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm