Ubiegasz się o dofinansowanie kolonii z zakładu pracy?

Data:30 marzec 2017r., 14:03
Autor:Katarzyna

 

Wiele zakładów pracy wspiera swoich pracowników i pracownice dofinansowaniem wakacji dla dzieci. Warto sprawdzić taką możliwość u swojego pracodawcy lub pracodawczyni.

 

obrazek: przykładowy widok naszego formularza faktury.

 

Jak przejść przez procedurę ubiegania się o dofinansowanie?

  1. Wszystko zaczynamy od złożenia rezerwacji na wybraną przez państwa i dziecko kolonię. Można tego dokonać poprzez formularz na stronie lub telefoniczne.
  2. Otrzymają państwo na e-mail powiadomienie złożenia rezerwacji czasowej wraz z dokumentacją. W e-mail znajduje się również link do formularza z danymi do faktury.
  3. Otwierając ten link mają państwo możliwość wpisania nazwy lub nazwiska, danych adresowych oraz NIP, które to dane umożliwią nam prawidłowe wystawienie faktury. Jeżeli życzą sobie państwo dodatkowych informacji na tym dokumencie służy do tego miejsce Uwagi. Po wpisaniu wszystkich informacji prosimy Zapisać Dane a my zajmiemy się resztą.
  4. Dział Księgowości wystawia na państwa prośbę fakturę pro-formę, którą przesyłają państwo do zakładu pracy.
  5. Na podstawie tej faktury zakład pracy opłaca należność za kolonię, a my wystawiamy Fakturę końcową.

 

Uwaga. Czas oczekiwania na wpłatę zaliczki na kolonię wynosi maksymalnie 4 dni. Po upływie tego czasu państwa rezerwacja ulegnie anulacji. Jest to czas, w którym nie zawsze zakłady pracy przelewają środki. Co zrobić w takiej sytuacji, żeby nie stracić rezerwacji i dofinansowania? W takiej sytuacji prosimy o skontaktowanie się z Działem Księgowości pod adresem ksiegowosc@voguetravel.pl. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.  

 

Część zakładów pracy prosi państwa o dostarczenie następujących dokumentów organizatora:

  1. Uprawnień do organizacji wypoczynku, czyli zgody Marszałka Województwa na organizację wczasów dla dzieci i młodzieży. Zgodę znajdą państwo pod tym linkiem voguetravel.pl/dokumenty-i-regulaminy.
  2. Zatwierdzenie wypoczynku przez Kuratorium Oświaty. Aktualnie zatwierdzanie wypoczynku odbywa się drogą elektroniczną. Tu udostępniamy numery WIE od Kuratorium w Poznaniu http://voguetravel.pl/zgloszenia-do-kuratorium-oswiaty. Tu znajdą Państwa zatwierdzony wypoczynek https://www.wypoczynek.men.gov.pl.

 

W razie pojawienia się pytań prosimy o kontaktowanie się z nami :)

« Wróć do aktualności