Wyróżnienie w konkursie Employer Branding dla Vogue Travel!

Data:17 czerwca 2022r., 11:06
Autor:Agata

 

W czwartek, dnia 09.06.2022 podczas gali w Warszawie przedstawiono wyniki konkursu Employer Branding oraz wręczono nagrody.

...i wiecie co? - Mamy to! Wyróżnienie w jednej z kategorii konkursu Employer Branding Excellence Awards 2022 należy do nas!

Konkurs EB był organizowany już po raz jedenasty. Jego założeniem jest przedstawienie i wyłonienie najlepszych praktyk employerbrandingowych w Polsce, które zostają nagrodzone.

Mieliśmy nie lada konkurencję, ponieważ do konkursu zostało zgłoszonych aż 150 projektów!

Konkurs składał się z dziewięciu kategorii, w której można było zyskać nagrodę główną oraz wyróżnienie. Kategorią, w której uzyskaliśmy wyróżnienie była: Strategia EB do 100 tys.

W skład Jury konkursu EBEA 2022 wchodzili: Anna Macnar (Przewodnicząca), Julia Bojanowska, Adrian Gamoń, Maja Gojtowska, Dominik Górka, Monika Kantowicz-Gdańska, Paulina Mazur oraz Adam Piwek. 

Konkurowaliśmy z dużymi firmami, jak np. Allegro, Budimex, Lidl, etc. 

Otrzymując wyróżnienie pokazaliśmy, że wcale nie trzeba być wielką i znaną firmą, aby dobrze prosperować, mieć fajne pomysły i dobrze je realizować, a działania zostały docenione. Tym bardziej jest to dla nas bardzo ważna nagroda, z której podwójnie się cieszymy.

Dziękujemy! 

 

« Wróć do aktualności

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm