Warsztaty gitarowe 18+

Codzienne lekcje gry na gitarze, warsztaty gitarowe 18+ i wieczorna integracja, wszystko to znajdziecie na letnich obozach gitarowych dla studentów i osób pełnoletnich! Jeżeli już wyrośliście z obozów młodzieżowych, a wciąż pociąga was klimat codziennych spotkań na warsztatach, lata, wspólnej gry i animacji, zapraszamy! Ten wyjazd jest dla was!

Program

Strefa warsztatu

 • Gra palcami – poznaj prawidłowe techniki układania nadgarstka i sposoby uderzenia w struny kciukiem i palcami dłoni. Zobacz jak dobrze układać akordy.
 • Koordynacja rąk – ćwiczenia wzmacniające nasza umiejętność koordynacji akordów i uderzeń w struny. Poznamy trochę teorii, a przede wszystkim będziemy praktykować!
 • Strojenie – techniki stroje gitary przy pomocy elektronicznych stroików oraz na słuch. Nauczymy się robić to skutecznie, szybko i efektywnie.
 • Improwizacja – dowiesz się po jakie dźwięki sięgnąć, jak rozwiązywać napięcia, wzbogacić nasza kompozycję, frazować i używać akcentów.

Strefa zespołu

 • Gitara w plenerze – warsztaty gry na gitarze w Murzasichle nie odbędą się bez obowiązkowego pleneru! W otoczeniu pięknych gór wyjdziemy pograć wspólnie na podhalański plener.
 • Jam sessions – gramy unplugged! Sięgniemy po różne style po to, by wspólnie tworzyć niepowtarzalne kompozycje. Rock, reggae, hard rock czy metal, co wybierasz?
 • Występy przed publicznością – bez ćwiczeń i ekspozycji nie przełamiemy naszych lęków prze występami na scenie. Dlatego podczas warsztatów poznamy techniki radzenia sobie w stresującej sytuacji.
 • Koncert finałowy na żywo! Wielkie wyzwanie dla początkujących muzyków, czyli zagramy koncert podsumowujący nasze wysiłki.

Strefa teorii

 • Gitarowe ABC – trening czyni mistrza – istnieją elementy gry, które należy szlifować niezależnie od stopnia zaawansowania. Siadamy do nauki akordów i obchodzenia się z instrumentem.
 • Rytm – rytm a tempo, wiesz jaka jest różnica? Znasz techniki bicia i potrafisz zagrać ćwierćnutę? Sprawdzimy to!
 • Słownik gitarzysty – interwały (m.in. złożone), flażolety, akordy, harmonia, improwizacja, dźwięki w muzyce, rytm, tempo, masz pewność, że znasz te pojęcia?
 • Dla gadżeciarzy, czyli sprawdzamy najbardziej przydatne akcesoria do gry na gitarze. Sprawdzimy w co warto zainwestować, a co można sobie odpuścić.

Strefa luzu

 • Królowie gitary – wspólne przesłuchanie najlepszych koncertów królów gitary. Zastanowimy się, jak oni to robią!
 • Niezapomniane koncerty – wykonania, które przeszły do historii. Zobaczymy czy je znacie!
   

Zabierz: własną gitarę akustyczną lub klasyczną, pokrowiec, zapasowe struny, kostkę.

 

O ośrodku

Sielski klimat z rockowym przytupem, to właśnie placówka „U Ziomka” w Murzasichle. Pensjonat w góralskim klimacie to nasza artystyczna i muzyczna plaćówka. Widok na Giewont, odległość 7 km od Zakopanego oraz bliskość górskich łąk i pastwisk, czyni dom „U Ziomka” prawdziwie magicznym miejscem rozwoju pasji i odpoczynku.

Jak śpimy?

4-, 5-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Część pokoi posiada balkony.

Jak jemy?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja), suchy prowiant a drogę powrotną.

Adres:

Ośrodek wypoczynkowy "U Ziomka"

34-531 Murzasichle

ul. Sądelska 85b i 90a

www.uziomka.pl

Pokoje i łazienki

 

 

 

Zakwaterowanie w godzinach popołudniowych.
Wykwaterowanie w godzinach porannych.

 

Ośrodek wypoczynkowy "U Ziomka"
34-531 Murzasichle
ul. Sądelska 85b i 90a
www.uziomka.pl

Warsztaty gitarowe dla ludzi z pasją

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm