Warsztaty wokalne 18+

Wakacyjny camp wokalny jest dla tych z was, którzy wyrośli już z obozów młodzieżowych, a jeszcze nie chcą się pożegnać z ich niepowtarzalnym klimatem. Z nami rozwiniesz swój śpiew i sprawdzisz swoje siły w pracy zespołowej. Zobaczymy, który typ wokalu bardzie ci leży? Adele, Kasi Nosowskiej, Lady Gagi czy może w ogóle piosenka aktorska? Znajdziemy repertuar również dla ciebie. Przed wami profesjonalne warsztaty z instruktorem, wykonania na żywo, indywidualne  podejście i niepowtarzalna atmosfera muzycznego Murzasichle. Zajęcia prowadzone są przez absolwentki szkół muzycznych i aktywnie śpiewające wokalistki. Śmiało, możesz powierzyć nam swój głos!

Program

Strefa warsztatu

 • Szanuj swój głos! Jak dobrze przygotować aparat głosu do próby wokalnej? Dobierzemy ćwiczenia rozśpiewujące dla każdego.
 • Wykonania solowe – zajęcia indywidualne, podczas których z instruktorką sprawdzisz swoje umiejętności głosowe, dobierzesz repertuar i popracujesz nad interpretacją.
 • Techniki improwizacji – scat i wiele więcej technik, które mają za zadanie poszerzyć arsenał możliwości wokalno-interpretacyjnych.
 • Sceniczny image – jak poruszać się na scenie, sprawnie operować mikrofonem i nie zaplątać się w tysiące kabli? ;)

Strefa zespołowa

 • Śpiew w zespole – jak śpiewać w zespole, porozumiewać się bez słów i z twarzą wyjść z każdej scenicznej wpadki?
 • Vocal Play – śpiew wielogłosowy, czyli nowy gatunek muzyczny, w którym brak instrumentów, a wszystkie dźwięki imituje się własnym głosem.
 • Koncert finałowy na zakończenie obozu, czyli wokalne podsumowanie warsztatów w wykonaniu solo lub w zespołach.

Strefa teorii

 • Vademecum wokalistów – historie powstania stylów i gatunków muzycznych, główne cechy charakterystyczne oraz zasady rządzące wykonaniem.
 • Zrozumieć aparat głosu – jak działa aparat mowy? Jak o niego dbać, żeby długo i dobrze nam służył? Przyjrzymy się anatomii aparatu głosu i zobaczymy jak o niego dbać.
 • Historia technik interpretacji – ćwiczenia na ich realizację oraz przedstawienie największych postaci, które inspirowały całe pokolenia.
 • Net rządzi! – nie każdy na starcie ma agenta, dlatego warto zadbać o siebie – You Tube, Vimeo, My Space, Spotify i crowdfunding.

Strefa chill out

 • Gusta, które inspirują – powiedzcie nam, czego słuchacie? Jakie są wasze ulubione grupy, wykonawcy i zespoły? Jaki styl najbardziej wam pasuje? Poszerzamy swoją bibliotekę i wyobraźnię muzyczną.
 • Największe koncerty – wspólny seans koncertów, które zaprzeszły do historii muzyki. Zobaczymy, co w ich kreacji było kluczowym elementem.
 • Kicz Karaoke - wychodzimy z sali ćwiczeń, żeby wyluzować i sprawdzić się w najbardziej kiczowatych utworach polskich wykonawców. ;)

Co zabrać: odtwarzacz mp3 z wybraną playlistą.

 

O ośrodku

Sielski klimat z rockowym przytupem, to właśnie placówka „U Ziomka” w Murzasichle. Pensjonat w góralskim klimacie to nasza artystyczna i muzyczna plaćówka. Widok na Giewont, odległość 7 km od Zakopanego oraz bliskość górskich łąk i pastwisk, czyni dom „U Ziomka” prawdziwie magicznym miejscem rozwoju pasji i odpoczynku.

Jak śpimy?

4-, 5-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Część pokoi posiada balkony.

Jak jemy?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja), suchy prowiant a drogę powrotną.

Adres:

Ośrodek wypoczynkowy "U Ziomka"

34-531 Murzasichle

ul. Sądelska 85b i 90a

www.uziomka.pl

Pokoje i łazienki

 

 

 

Dojazd we własnym zakresie.

Zakwaterowanie w godzinach popołudniowych.
Wykwaterowanie w godzinach porannych.

 

Ośrodek wypoczynkowy "U Ziomka"
34-531 Murzasichle
ul. Sądelska 85b i 90a
www.uziomka.pl

Warsztaty wokalne dla ludzi z pasją

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm