ASG Total War Jura z własną repliką

Total war z własną repliką, to obóz dla tych z was, którym zawsze za mało jest strzelanek i akcji. Przed wiele oryginalnych scenariuszy ASG, porządna dawka wiedzy i gwarantowany brak nudy. Szukasz czegoś nowego? Dobrze trafiłeś!


 • Extreme camp


 • Aktywnie i sportowo


 • Zajęcia w terenie


 • Misje 
   

Program

UWAGA obóz przeznaczony jest dla graczy z własnymi replikami broni.
Organizator nie zapewnia replik podczas trwania turnusu.

 

​PROGRAM OBOZU ASG TOTAL WAR Z WŁASNĄ REPLIKĄ

POZIOM I - TEORIA

 • Pierwsza pomoc w warunkach bojowych oraz zasady udzielania pomocy – postrzały, nosze, zabezpieczenie terenu, ewakuacja.
 • Regulamin ASG -  omówienie zasad, obowiązków oraz zakazów panujących na międzynarodowej arenie airsoftowej.
 • Zasady airsoftowej rozgrywki na obozach Vogue Travel – czyli wszystko o naszych rozgrywkach w postaci wykładu teoretycznego.
 • Ciekawostki o wyposażeniu – niezbędne informacje w temacie sprzętu używanego w ASG, omówienie sprzętowego minimum do skutecznej gry na obozach ASG VT.
 • Replika ASG – zapoznanie się z repliką od strony technicznej, podstawowe czynności eksploatacyjne takie, jak wymiana gumki hop-up, która już nigdy nie będzie stanowiła problemu.

POZIOM II - PRACA NAD SOBĄ

 • Obsługa repliki – praca na replice w oparciu o zasady pracy na palnym odpowiedniku.
 • Postawy strzeleckie – płynne przejścia pomiędzy postawami.
 • Celny strzał - omówienie składowych celnego strzału.
 • Test sprawnościowy – między innymi bieg przez „małpi gaj” znany od lat na obozach Vogue Travel.
 • Mapa terenu – omówienie obszaru działań gier fabularnych.
 • Taktyki w ASG – atak, szturm, zorganizowanie obrony, czy też eksploracja terenu rozgrywki.

POZIOM III - GRY FABULARNE

 • Scenariusz bomba – zapoznaj się ze schematem budowy bomby, zdobądź niezbędne elementy i pokonaj przeciwnika.
 • Scenariusz VIP – przejmij VIP’a, ochroń go, a na końcu bezpiecznie doprowadź go do celu.
 • Scenariusz Capture the flag – tradycyjna gra w oparciu o przejęcie flagi.
 • Scenariusz Konwój – sporządź trasę konwoju, a następnie zrealizuj go. Ładunek musi dotrzeć bezpiecznie do celu!
 • Scenariusz Drużynowy Deadmatch – tryb gry znany bardzo dobrze przez graczy, tym razem grasz w „REAL”.
 • Scenariusz Turniej – turniej 3-osobowych drużyn w trybie eliminacji i pucharu, na ściśle określonym terenie rozgrywki.
 • Scenariusz Zrzut – przejmij kontrolę nad zrzutem oraz zabezpiecz go.
 • Scenariusz Supremacja – walcz o kontrolę nad wyznaczonymi punktami na mapie.

  ... oraz wiele innych! Każdy dzień to kolejna rozgrywka, cele do zrealizowania i wystrzelone kulki kalibru 6mm.

NA LUZIE

 • Wielka baloniada - turniej z balonami na wodę.
 • Wspólne ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
 • Wielki finał - uroczyste pożegnanie obozów.

WYCIECZKA W PROGRAMIE 11-DNIOWYM

 • Jaskinia Głęboka - zwiedzanie jaskini z przewodnikiem. Temperatura w jaskini spada do 8 stopni Celsjusza, dlatego wymagana jest cieplejsza odzież oraz sportowe obuwie.    

 

W turnusach 7-dniowych realizowane są wybrane elementy programu z uwagi na krótszy czas wypoczynku, warunki pogodowe oraz preferencje młodzieży.

 

W celu zabezpieczenia ewentualnych szkód materialnych wyrządzonych przez uczestników obozu/kolonii, w dniu przyjazdu kierownik pobiera kaucję zwrotną w wysokości 50 zł /os. W przypadku braku stwierdzenia wyrządzenia jakichkolwiek szkód kaucja zwracana jest ostatniego dnia obozu/kolonii.

 

ORGANIZATOR ZAPEWNIA: kulki, okulary ochronne oraz mundur (rozmiar 161-182) na czas trwania obozu.

Na obóz trzeba zabrać własną replikę ASG – używanie jej musi być jednak zaakceptowane przez instruktora prowadzącego zajęcia:

KARABINY SZTURMOWE - MOC MAX 450 FPS
REPLIKI WYBOROWE - MOC MAX 500 FPS
KARABINY MASZYNOWE MAX 450 FPS

oraz można zabrać własny mundur, akcesoria, płachtę lub folię przeciwdeszczową.

ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA: repliki oraz masek ochronnych na twarz i zęby z uwagi na względy higieniczne. Jest to obowiązkowy element wyposażenia uczestnika. Zalecamy uczestnikom zabranie własnych masek ochronnych na twarz.

 

Podobne oferty:

ZAKWATEROWANIE NA OBOZIE ASG TOTAL WAR Z WŁASNĄ REPLIKĄ

O OŚRODKU

W ośrodku Zajazd Jurajski zakwaterowani są uczestnicy i uczestniczki wakacji airsoftowych. Porządek i dyscyplina obozów ASG, tu łączą się z idealnie z górskim, leśnym i malowniczym krajobrazem Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Mieszanka to wyjątkowa, ale dzięki niej po wyczerpującym dniu, drużyna airsoftowa zrelaksuje się w pięknym otoczeniu. Dodatkowo skorzystamy w pełni z atrakcji regionalnych skałek i jaskiń.

JAK ŚPIMY?

W 3-, 4-, 5-osobowych pokojach oraz pokojach typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, z czego część posiada balkony.

JAK JEMY?

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja). Obóz rozpoczyna się obiadokolacją/kolacją, a kończy śniadaniem wraz z suchym prowiantem na drogę powrotną. Napoje oferowane są tylko w trakcie posiłków.

ADRES:

Ośrodek Wypoczynkowy "Zajazd Jurajski"
Podlesice 1
42-425 Kroczyce, k. Zawiercie
www.zajazdjurajski.pl

 

POKOJE I ŁAZIENKI

 

 

 

 

DOJAZD NA OBÓZ ASG TOTAL WAR Z WŁASNĄ REPLIKĄ

Transport za dopłatą. Przejazd łączony autokarem/pociągiem do Katowic i autokarem do Podlesic pod opieką pilota tranzytowego z wyznaczonych miast w tabeli poniżej.

Dojazd i odbiór własny uczestników odbywa się w wyznaczonych godzinach. Ceny obejmują przejazd w obie strony. Godziny wyjazdów zostaną podane na 7 dni przed turnusem.

Dojazd własny odbywa się w godzinach: 14:00-16:00
Odbiór odbywa się w godzinach: 09:00-11:00

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

Każdego uczestnika obozów korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu - 1 szt. bagażu głównego o wadze maksymalnej 20 kg.

 

PRZYSTANEK MIEJSCE ZBIÓRKI DOPŁATA WYJAZD POWRÓT
Gdańsk* Dworzec Główny PKP, ul. Podwale Grodzkie 1 365 zł 7 dni przed wyjazdem 7 dni przed wyjazdem
Katowice Plac Manewrowy przy MCK (wjazd od ul. Olimpijskiej) 155 zł 12:00 14:00
Leszno Parking przy KFC Rondo Gronowo 280 zł

07:15

18:30
Łódź Stacja BP, ul. Kątna 1 260zł 08:15 17:15
Poznań Dworzec Letni PKP, ul. Dworcowa, 300 m od Dworca Głównego 290zł 06:00 20:00
Warszawa Parking przy Torwarze, ul. Łazienkowska 6A 280zł 06:00 19:30
Wrocław al. Śląska, parking przy Zintegrowanym Węźle Przesiadkowym, przy stacji PKP Wrocław Stadion 270zł 08:30 17:00

 

*Przejazd na trasie Gdańsk - Katowice realizowany jest pociągiem Pendolino/IC/TLK pod opieką pilota Vogue Travel, II klasa z miejscami siedzącymi.

Przejazd do Podlesic z pozostałych miejscowości odbywa się z wybranego miejsca wyjazdu do Katowic autokarem pod opieką pilota Vogue Travel.

Z Katowic do Podlesic przejazd odbywa się autokarem uczestników obozów Vogue Travel pod opieką pilota Vogue Travel.

 

Przebieg tras ma charakter podglądowy, trasy mogą ulec niewielkim zmianom na 7 dni przed wyjazdem.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE W CZASIE OBOZU

 • Park linowy Podlesice! Adrenalina, zabawa i wyzwania, czyli wszystko czego nam latem potrzeba! Do zobaczenia w parku linowym, gdzie przejdziemy podstawowe szkolenie bezpieczeństwa i pod okiem instruktorów zmierzymy się z wybraną trasą. Jesteście gotowi? Koszt wycieczki 65 zł.

  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto. 

 

 • Aquapark, czyli water fun! Wycieczka do aquaparku Nemo w Dąbrowie Górniczej, w którym skorzystamy z basenów i zjeżdżali, zapewniając sobie ochłodę w upalne dni. Koszt wycieczki to 90 zł.

  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 15 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto

 

 • Wspinaczka skałkowa – wraz z instruktorem wspinaczki skałkowej spróbujemy naszych sił na jurajskich skałkach. Będzie moc i siła, a przede wszystkich dużo zabawy. Poznacie trochę technik i sprzęt niezbędny do zabawy w skałkach. W końcu Jura Krakowsko-Częstochowska to jedno z najciekawszych i najchętniej odwiedzanym miejsc do wspinaczki w Polsce. Koszt wycieczki to 115 zł.

  Wymagana odzież sportowa oraz lekkie i przyczepne obuwie sportowe. 
  Warunkiem odbycia się wycieczki jest minimalna ilość uczestników, tj. 10 osób. W przypadku nie uzbierania się grupy, środki wpłacone na wycieczkę zostaną zwrócone na Państwa konto.  
Zdjęcie 1 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 2 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 3 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 4 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 5 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 6 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 7 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 8 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 9 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 10 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 11 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 12 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 13 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 14 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 15 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 16 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 17 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 18 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 19 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 20 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 21 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 22 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 23 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 24 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 25 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 26 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 27 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 28 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 29 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 30 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 31 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 32 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 33 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką Zdjęcie 34 z 34. ASG Total War Jura z własną repliką

Gotowi na ASG Total War?!

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm