Premiera lata 2018 już 06.12.2017

Data:06 grudzień 2017r., 00:12
Autor:Renata

 

Drodzy, to wielka dla nas radość - dzielimy się z Wami ofertą lata 2018! Co nowego czeka na was tego lata?

 • Przygotowaliśmy nowości wśród programów kolonii dla dzieci i obozów młodzieżowych! Dla młodszych dzieci jest to m.in.:

  Maxi przygoda, czyli kolonia w formule "bawisz się jak lubisz, tworzysz własne wakacje" - to dzieci wybierają zajęcia, w których chcą uczestniczyć.

  Kolonia offline to wakacje, podczas których odrywamy dzieci od smartphonów, tabletów i komputerów, a w zamian proponujemy mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. 

  Kolonia The Voice of Summer to wakacje wokalne dla dzieci w wieku 7-12 lat! Mamy dużo pozytywnych doświadczeń z warsztatami wokalnymi dla młodzieży, teraz otwieramy się na dzieci.

  oraz wiele więcej kolonii, które znajdziecie www.voguetravel.pl/kolonie-dla-dzieci
   
 • nowe propozycje dla młodzieży w wieku 12-18 lat to m.in.:

  Obóz odchudzający Na zdrowo!, czyli wakacje promujące zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. A wszystko w duchu ciało-pozytyności. :)

  ASG Total War to nowość wśród obozów airsoftowych - będzie dużo akcji, strzelanek i aż 8 scenariuszy!

  Obóz biegowy Run for Fun idzie na fali wielkiego entuzjazmu, który towarzyszy bieganiu w Polsce. Chcemy promować ten sport i naładować się endorfinami.

  Wege Camp - wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy interesują się wege jedzeniem oraz ekologicznym stylem życia. Takiego obozu nie znajdziesz nigdzie indziej!

  to oczywiście nie wszystko! Zapraszamy na stronę www.voguetravel.pl/obozy-mlodziezowe
   
 • Nowości w programach kultowych obozów zaproponowane przez waszych wychowawców! Między innymi pani Daria przemieniła dla was Obóz Otaku, pani Karolina Obóz cosplay, pani Marcelina Obóz ciężkie granie. Nowe propozycje znajdziecie też w obozie kulinarnym czy kultowym obozie Sun & Fun. Chcecie wiedzieć więcej? Sprawdźcie wasze obozy!
   
 • W tym roku absolutnym hitem są wycieczki fakultatywne. Znacznie poszerzyliśmy ich ofertę. Zarówno nad morzem, jak i w górach. 

  Z wakacji nad morzem pojedzie m.in. do parków trampolin, na paint ball, do aquaparku w Jarosławcu, do Pomarania Fun Park i w wiele innych bardzo ciekawych miejsc! A dodatkowo mamy dla was FULL PAKIET, czyli wszystkie wycieczki w niższej cenie. :)

  W górach mamy dla was m.in. nowy aquapark Termy Chochołowskie, Dolinę Pięciu Statów, paintball dla starszej młodzieży i kultowy park linowy. Sprawdźcie sami w waszych ulubionych obozach. 
   
 • Na koniec, sprawdźcie nasze tegoroczne koszulki premium "Cześć lato!" dla dzieci i "Summer Never Ends" dla młodzieży. Na pewno wam się spodobają www.voguetravel.pl/gadzety

Prawie byśmy zapomnieli z wrażenia! Jak co roku mamy dla was RABATY WCZESNA REZERWACJA na wybrane obozy i kolonie w różnych terminach! Ilość miejsc do wyczerpania się puli. :)

W razie jakichkolwiek pytań, śmiało do nas dzwońcie i piszcie. Zachęcamy!

« Wróć do aktualności